
Мінімийка високого тиску K 3 Power Control
7 499 ₴
- В наявності
- Код: 1.676-100.0
- +380 (99) 960-21-02
Апарат високого тиску K 3 Power Control з пістолетом-розпилювачем G 120 Q Power Control і розпилювальними трубками. З консультантом по застосуванню через додаток, який дає практичні поради для ще більш ефективних результатів очищення.
Завдяки практичному додатку Home & Garden, який пропонує вичерпну інформацію про пристрій, Kärcher перетворює користувача в експерта з прибирання та забезпечує ще кращі результати очищення. Відповідний рівень тиску можна встановити безпосередньо на розпилювальної трубці і перевірити на дисплеї пістолета-розпилювача G 120 Q Power Control - для максимального контролю і вибору ідеального тиску для кожного типу поверхні. Щоб перейти з режиму високого тиску в режим миючого засобу не потрібно змінювати розпилювальну трубку. Миючий засіб можна наносити швидко, просто і зручно з вбудованого резервуара для миючого засобу. K 3 Power Control від Kärcher також вражає висувною телескопічною ручкою для зручного транспортування і зберігання, підставкою для більшої стійкості, тримачами для аксесуарів і кабелю, а також системою Kärcher Quick Connect. Підставку також можна використовувати в якості другої ручки для перенесення, що дозволяє легко підняти пристрій на полицю або завантажити в багажник автомобіля.
Особливості та переваги
За допомогою мобільного додатка Ви відчуєте себе справжнім експертом у прибиранні Для досягнення відмінного результату використовується весь досвід компанії Керхер Зручне комплексне обслуговування: вся інформація про пристрій, його застосування і контакти нашого сервісного центру.
Оптимальне регулювання для будь-якої поверхні. 3 рівня тиску і один рівень з миючим засобом. Повний контроль: на ручному дисплеї відображаються зроблені налаштування. Система швидкого з'єднання Quick Сonnect для миттєвого під'єднання шланга та аксесуарів
Висувається на зручну для користувача висоту для легкого переміщення апарата. Повністю висувна для оптимального зберігання.
Вбудований бак для миючого засобу- Чисто і зручно: ємність для миючого засобу знімається для наповнення.
- Практичний бачок полегшує роботу з миючими засобами.
- Миючі засоби Kärcher підвищують ефективність, захищають поверхню і доглядають за нею.
Технічні характеристики
| Параметри електромережі (В/Гц) | 220 - 240 / 50 - 60 |
| Тиск (бар/МПа) | 20 - макс. 120 / 2 — макс. 12 |
| Продуктивність (л/год) | макс. 380 |
| Продуктивність за площею (м²/год) | 25 |
| Температура води на вході (°C) | макс. 40 |
| Споживана потужність (кВт) | 1,6 |
| Довжина кабелю (м) | 5 |
| Колір | жовтий |
| Маса (без солодощів) (кг) | 4,395 |
| Вага (з упаковкою) (кг) | 6,513 |
| Розміри (Д×Ш×В) (мм) | 297 x 280 x 677 |
Комплектація
- Пістолет: Пістолет G 120 Q Power Control
- Струменева трубка Vario Power
- Грязьова фреза
- Шланг високого тиску: 7 м
- Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
Оснащення
- Система Quick Connect на апараті
- Подача миючого засобу через: Бак
- Бак для миючого засобу, знімний
- Вбудований фільтр тонкого очищення води
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 3800 л/год |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 7 499 ₴








