Мінімийка Karcher K 3 ідеальна для періодичного використання. Вона допоможе відмити несильно забруднені легкові автомобілі, мотоцикли, велосипеди, садові меблі, майданчики навколо будинку та багато іншого.
Мінімийка високого тиску К 3 оснащена системою Quick Connect, що дозволяє приєднувати 6-метровий шланг високого тиску одним рухом. Фреза з точковим стуменем, що обертається, допоможе впоратися зі стійкими забрудненнями, а струменева трубка Vario Power з регулюванням тиску стане в нагоді при миття мотоциклів, садових меблів та ін. У мийці також передбачений інтегрований фільтр для очищення води.
Особливості та переваги Система швидкого підключення Quick Connect- Шланг високого тиску легко підключається до апарату і пістолета - всього одним натисканням. Це береже Ваш час і зусилля.
- Практичний бачок полегшує роботу з миючими засобами.
- Зручний гачок дозволяє дбайливо змотати кабель і розмістити його прямо на апараті
Технічні характеристики
| Тиск (бар/МПа) | 20 - макс. 120 / 2 — макс. 12 |
| Продуктивність (л/год) | макс. 380 |
| Продуктивність за площею (м²/год) | 25 |
| Температура води на вході (°C) | макс. 40 |
| Споживана потужність (кВт) | 1,6 |
| Колір | жовтий |
| Маса (без солодощів) (кг) | 5 |
| Вага (з упаковкою) (кг) | 7 |
| Розміри (Д×Ш×В) (мм) | 275 x 279 x 803 |
Комплектація
- Пістолет: Пістолет G 120 Q
- Струменева трубка Vario Power
- Грязьова фреза
- Шланг високого тиску: 6 м
- Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
Оснащення
- Система Quick Connect на апараті
- Подача миючого засобу через: Бак
- Вбудований фільтр тонкого очищення води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 380 л/год |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴








