фективне рішення для швидкого прибирання: ручний акумуляторний пилосос CVH 2 дозволяє легко і ретельно видаляти найрізноманітніше сміття (пил, крихти, волосся і т. д.) з підлоги, меблів або салону автомобіля. Пилосос CVH 2 підходить для прибирання крихт та пилу з клавіатури комп'ютера або ноутбука. Компактність і мала вага значно полегшують виконання робіт з апаратом та його зберігання. Випуск чистого повітря забезпечує 2-ступінчаста система фільтрації, що допускає промивання та складається з дрібнокомірчастої сталевої сітки, що затримує волосся і велике сміття, і встановленого після неї гігієнічного фільтра HEPA 12 (відповідає стандарту EN 1822:1998).
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Легке виконання невеликих обсягів повсякденних робіт.
Можливість повсюдного застосування завдяки компактній конструкції та зручності роботи з аксесуарами.
Оптимальна комбінація дрібної сотової сітки для затримання великого сміття та волосся з гігієнічним фільтром HEPA 12 (EN 1822:1998).
Висока ефективність прибирання- Оптимальна сила всмоктування для будь-яких видів невеликих прибиральних робіт.
- Можливість легкого очищення під струменем води та повторного застосування.
- Придатність для очищення чутливих поверхонь та важкодоступних місць.
Технічні характеристики
| Акумуляторний | |
| Контейнер (л) | 0,15 |
| Рівень шуму (дБ(А)) | < 78 |
| Споживана потужність (Вт) | 70 |
| Час роботи - макс. рівень (хв) | 10 |
| Тип акумулятора | Літій-іонний акумулятор |
| Напруга акумулятора (В) | 7,2 |
| Ємність батареї (Ач) | 2 |
| Час заряду стандартним зарядним пристроєм (год) | 4 |
| Параметри електромережі для зарядного пристрою (В/Гц) | 100 - 240 / 50 - 60 |
| Маса (без солодощів) (кг) | 0,65 |
| Маса (з упаковкою) (кг) | 0,981 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 76 x 76 x 330 |
Оснащення
- Зарядний пристрій, Зарядний пристрій USB 5 – 8,4 В (1 шт.)
- Щілинна насадка "2 в 1"
- HEPA-фільтр, Фільтр HEPA 12 (EN 1822:1998)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 0.15 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 0.981 кг |
- Ціна: 2 399 ₴






