
Апарат високого тиску HD 5/13 E Classic
28 999 ₴
- В наличии
- Код: 1.520-810.0
- +380 (99) 960-21-02
Компактний, міцний і простий очисник високого тиску HD 5/13 E Classic. З латунною головкою циліндра та високоякісними аксесуарами
Цей очисник високого тиску — це компактна машина з фурмою з нержавіючої сталі довжиною 840 міліметрів, яка вражає простотою використання та високою міцністю. Використовується для простого, ретельного очищення транспортних засобів, машин та інструментів, а також дворів і садів. Він включає латунну головку циліндра та високоякісний сталевий сітчастий шланг, що забезпечує низький рівень зносу та високу довговічність. Автоматична система скидання тиску захищає компоненти, продовжує термін служби та знижує витрати на ремонт і технічне обслуговування. Інтегрована база Home Base використовується для зручного зберігання насадок. Цей всеосяжний загальний пакет доповнюється швидкознімними кріпленнями EASY!Lock , які забезпечують значно швидше використання в порівнянні зі звичайними кришками.
Особливості та переваги
Високоякісна латунна головка блоку циліндрів. Поршні з нержавіючої сталі з керамічним покриттям. Автоматичне зниження тиску.
Список з нержавіючої сталі довжиною 840 мм. Міцний гумовий шланг зі сталевою сіткою. Професійний пістолет високого тиску з клапаном з нержавіючої сталі.
Тримач для зберігання насадок. Інтегровані кабельні гачки. Тримач списа.
ЛЕГКО! Швидкознімна різьба- Короткі терміни налаштування (монтаж і демонтаж).
- Швидка заміна аксесуарів.
- Інтуїтивно зрозуміле керування.
Технічні дані
| Напруга живлення (Ph/V/ Гц ) | 1/230/50 |
| Витрата (л/год) | 500 |
| Температура на вході (°C) | 60 |
| Робочий тиск (бар) | 130 |
| Макс. тиск (бар) | 170 |
| Підключене навантаження (кВт) | 2,7 |
| Кабель живлення (м) | 5 |
| Розмір насадки | 034 |
| Вхід води | 3/4″ |
| Портативність | візок |
| колір | антрацит |
| Вага без аксесуарів (кг) | 18,8 |
| Вага вкл. упаковка (кг) | 27,5 |
| Розміри (Д x Ш x В) (мм) | 334 x 366 x 954 |
Обсяг поставки
- Силова насадка
- Розпилювальна трубка: 840 мм
- Розпилювач: стандартний
- Довжина шланга високого тиску: 10 м
- Специфікація шланга високого тиску: DN 6, 200 бар
Обладнання
- 3-поршневий аксіальний насос: з поршнями з нержавіючої сталі
- Відключення тиску
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Классификация | Профессиональный |
| Материал корпуса насоса | Латунь |
| Максимальное давление | 170 бар |
| Минимальное давление | 30 бар |
| Максимальная производительность | 500 л/ч |
| Потребляемая мощность | 2700 Вт |
| Максимальная температура воды на входе | 60 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Материал поршней насоса | Нержавеющая сталь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Многофункциональный |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 28 999 ₴


