
Мінімийка високого тиску K 3 Car & Home
6 999 ₴
- В наличии
- Код: 1.676-356.0
- +380 (99) 960-21-02
Мінімийка високого тиску K 3 з комплектом для миття автомобіля та прибирання навколо будинку (Car & Home Kit) чудово підходить для чищення помірно забруднених садових доріжок невеликої площі, терас і садових меблів, а також для догляду за автомобілем.
Мінімийка високого тиску K 3 Car & Home легко справляється з будь-якими забрудненнями. Оснащений 6-метровим шлангом високого тиску, він прекрасно підходить для періодичного прибирання навколо будинку і в саду, наприклад для очищення садових меблів, терас, доріжок і майданчиків, а також для миття автомобілів. Комплект для миття автомобіля та прибирання навколо будинку (Car & Home) містить мийну щітку для видалення з кузова нальоту бруду, насадку для пінного чищення, яка формує стійку піну з потужним очищувальним ефектом, автомобільний шампунь (500 мл), пристосування для очищення поверхонь T 1 та мийний засіб Patio & Deck (500 мл). Струменева трубка Vario Power дає змогу легко регулювати тиск залежно від виду поверхні, що очищається. Фреза для бруду, що формує обертовий точковий струмінь, видаляє навіть стійкі забруднення. Насос захищений фільтром для води, що подається на вхід, гарантує довгий термін його служби. Завдяки колесам апарат можна легко переміщати до різних місць застосування.
Особливості та переваги
Шланг, струменеві трубки, пістолет та кабель компактно та акуратно зберігаються на корпусі апарата. Засоби для чищення Kärcher (опція) покращують результати прибирання і забезпечують захист поверхонь, що очищаються.
Для безпечного і зручного транспортування, в тому числі і по садових доріжках. Маневреність
Шланг високого тиску легко підключається до апарату і пістолета - всього одним натисканням. Це береже Ваш час і зусилля.
СпецифікаціїТехнічні характеристики
| Параметри електромережі (В/Гц) | 220 - 240 / 50 - 60 |
| Тиск (бар/МПа) | 20 - макс. 120 / 2 - макс. 12 |
| Продуктивність (л/год) | макс. 380 |
| Продуктивність за площею (м²/год) | 25 |
| Температура води на вході (°C) | макс. 40 |
| Споживана потужність (кВт) | 1,6 |
| Довжина кабелю (м) | 5 |
| Колір | жовтий |
| Маса (без приладдя) (кг) | 4,31 |
| Вага (з упаковкою) (кг) | 8,275 |
| Розміри (Д×Ш×В) (мм) | 242 x 285 x 805 |
Комплектація
- Набір для очищення будинку Home: Пристрій для очищення поверхонь T-Racer, чистячий засіб Patio & Deck, 0,5 л
- Набір для очищення автомобіля Car: Щітка для миття, пінна насадка, авто-шампунь 0.5 л
- Пістолет: Пістолет G 120 Q
- Струменева трубка Vario Power
- Грязьова фреза
- Шланг високого тиску: 6 м
- Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
Оснащення
- Система Quick Connect на апараті
- Подача миючого засобу через: Пінна насадка
- Вбудований фільтр тонкого очищення води
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Классификация | Бытовой |
| Материал корпуса насоса | Пластик |
| Максимальное давление | 120 бар |
| Минимальное давление | 20 бар |
| Максимальная производительность | 380 л/ч |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Максимальная температура воды на входе | 40 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Материал поршней насоса | Нержавеющая сталь |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 6 999 ₴


