Мінімийка Karcher K 3 ідеальна для періодичного використання. Вона допоможе відмити несильно забруднені легкові автомобілі, мотоцикли, велосипеди, садові меблі, майданчики навколо будинку та багато іншого.
Мінімийка високого тиску К 3 оснащена системою Quick Connect, що дозволяє приєднувати 6-метровий шланг високого тиску одним рухом. Фреза з точковим стуменем, що обертається, допоможе впоратися зі стійкими забрудненнями, а струменева трубка Vario Power з регулюванням тиску стане в нагоді при миття мотоциклів, садових меблів та ін. У мийці також передбачений інтегрований фільтр для очищення води.
Особливості та переваги Система швидкого підключення Quick Connect- Шланг високого тиску легко підключається до апарату і пістолета - всього одним натисканням. Це береже Ваш час і зусилля.
- Практичний бачок полегшує роботу з миючими засобами.
- Зручний гачок дозволяє дбайливо змотати кабель і розмістити його прямо на апараті
Технічні характеристики
| Тиск (бар/МПа) | 20 - макс. 120 / 2 - макс. 12 |
| Продуктивність (л/год) | макс. 380 |
| Продуктивність за площею (м²/год) | 25 |
| Температура води на вході (°C) | макс. 40 |
| Споживана потужність (кВт) | 1,6 |
| Колір | жовтий |
| Маса (без приладдя) (кг) | 5 |
| Вага (з упаковкою) (кг) | 7 |
| Розміри (Д×Ш×В) (мм) | 275 x 279 x 803 |
Комплектація
- Пістолет: Пістолет G 120 Q
- Струменева трубка Vario Power
- Грязьова фреза
- Шланг високого тиску: 6 м
- Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
Оснащення
- Система Quick Connect на апараті
- Подача миючого засобу через: Бак
- Вбудований фільтр тонкого очищення води
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Классификация | Бытовой |
| Материал корпуса насоса | Пластик |
| Максимальное давление | 120 бар |
| Минимальное давление | 20 бар |
| Максимальная производительность | 380 л/ч |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Максимальная температура воды на входе | 40 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Материал поршней насоса | Нержавеющая сталь |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Питание | Сеть 220В |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴








