
Аккамуляторна батарея 12в 105ah NBA 4 GL 12NH
16 400 ₴
- Готово к отправке
+380 (97) 350-57-71
- +380 (99) 960-21-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторні батареї NBA, моделі 4 GL 12NH розроблені для використання у всіх типах існуючих підлогомийних та підлогопідмітальних машинах. А також, завдяки надякісному виконанню та компактним габаритам, дуже часто знаходять застосунок для використання в системах альтернативної енергетики, як накопичувачі енергії, в кемперах, складській спец.техніці. Герметична гелева технологія дозволяє використовувати АКБ без обслуговування протягом всього періоду часу.
Технічна інформація гелевої акумуляторної батареї 4 GL 12NH
Напруга – 12 вольт
Ємність С5 – 105 Аг
Ємність С20 – 140 Аг
Довжина – 345 мм
Ширина – 170 мм
Висота – 285 мм
Вага – 42.7 кг
Країна виробництва – Італія
Кількість циклів – 500
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NBA |
| Страна производитель | Италия |
| Наработка | 500 циклов заряда |
| Емкость аккумулятора | 105 А·ч |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 345 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 285 мм |
| Вес | 43 кг |
Информация для заказа
- Цена: 16 400 ₴
