Енергоефективний господарський пилосос WD 3 V-19/6/20 розвиває високу силу всмоктування за низької споживаної потужності (лише 1000 Вт). При цьому він оптимально поєднується зі всмоктувальним шлангом і забезпеченою вставками насадкою для підлоги, завдяки чому досягаються чудові результати збору будь-якого сміття - сухого або вологого, великого або дрібного, і навіть рідин. Цей господарський пилосос, що вражає своєю компактністю, оснащений міцним 19-літровим пластмасовим сміттєзбірником, 6-метровим кабелем, 2-метровим всмоктувальним шлангом і фільтр-мішком з нетканого матеріалу. Завдяки нерозбірному патронному фільтру він дає змогу чергувати операції вологого та сухого прибирання без заміни фільтра. Функція видування значно полегшує очищення важкодоступних місць. Для компактного зберігання апарату шланг підвішується на моторній частині, кабель - на спеціальному гаку, а подовжувальні трубки і насадка для підлоги закріплюються на відбійнику. Замки Pull & Push дають змогу дуже легко приєднувати та від'єднувати сміттєзбірник. Рукоятка може зніматися з всмоктувального шланга для прикріплення насадок безпосередньо до нього. Продумано і конструкцію моторної частини: на її плоску панель можуть укладатися інструменти та дрібні деталі, а ручка ергономічної форми забезпечує зручне перенесення апарата.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Для зміни операцій вологого та сухого прибирання без заміни фільтра. Просте встановлення та від'єднання фільтра шляхом повороту, без використання додаткового фіксуючого елемента.
Зручне та компактне зберігання приладдя та їх постійне знаходження під рукою. Безпечне зберігання з'єднувального кабелю на вбудованому гаку.
Компактне підвішування всмоктувального шланга у верхній частині апарату. Простота фіксації, зручність як для правшів, так і для шульг.
Панель для укладання дрібних предметів- Для надійного укладання інструментів та дрібних предметів (цвяхів, шурупів тощо).
- Практична функція видування допомагає скрізь, де не виходить пропилососити
- Легке видалення бруду, наприклад з гравійної доріжки.
- 3-шаровий нетканий матеріал, міцний на розрив.
- Для тривалої роботи зі стабільною силою всмоктування та ефективною фільтрацією пилу.
- На час перерв у роботі ручка швидко закріплюється у верхній частині пилососа.
- Забезпечує оптимальні результати збору будь-якого сміття – сухого чи вологого, великого чи дрібного.
- Максимальна зручність і універсальність використання.
- Для простого, швидкого і надійного відкривання і закривання контейнера.
- Можливість легкого та зручного транспортування апарату.
Технічні характеристики
| Споживана потужність (Вт) | 1000 |
| Ємність контейнера (л) | 19 |
| Матеріал сміттєзбірника | Пластик |
| Колір | Контейнер жовтий Моторна частина жовтий Відбійник апарату жовтий |
| Довжина кабелю (м) | 6 |
| Номін. діаметр приладдя (мм) | 35 |
| Параметри електромережі (В/Гц) | 220 - 240 / 50 - 60 |
| Маса (без аксесуарів) (кг) | 4,773 |
| Маса (з пакуванням) (кг) | 7 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 349 x 328 x 528 |
Обсяг поставки
- Всмоктуючий шланг: 2 м, з вигнутою рукояткою, Пластик
- Знімна ручка
- Всмоктуючі трубки: 2 шт., 0.5 м, 35 мм, Пластик
- Насадка для всмоктування сухого та вологого сміття: зі вставками
- Щілинна насадка
- Флісовий фільтр-мішок: 1 шт.
- Патронний фільтр: нерозбірний
Оснащення
- Поворотний вимикач (вкл/викл)
- Функція видуву
- Закріплення рукоятки у верхній частині апарату
- Зберігання шланга на корпусі пристрою
- Додаткові тримачі для приладдя у верхній частині апарату
- Простір для зберігання дрібних предметів
- Складна ручка для транспортування
- Тримач для кабелю
- Можливість "паркування"
- Зберігання аксесуарів на пристрої
- Удароміцний відбійник по периметру
- Направляючі коліщата: 4 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип уборки | Сухая , Влажная |
| Мощность всасывания | 1000 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем пылесборника | 19 л |
| Тип трубы всасывания | Составная |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 599 ₴






