
Апарат високого тиску без нагрівання води Karcher HD 9/20-4 S
88 999 ₴
- В наличии
- Код: 1.286-951.0
- +380 (99) 960-21-02
Апарат високого тиску без нагрівання води HD 9/20-4 S ідеально підходить для щоденного використання в важких умовах. Найкращі матеріали гарантують найвищу якість та тривалий термін служби. Надійний аксіальний насос з поршнями з нержавіючої сталі, в поєднанні з 4-полюсним низькошвидкісним двигуном із системою повітряно-водяного охолодження, забезпечує високу продуктивність. Легка, міцна конструкція з інтегрованою алюмінієвою рамою, придатна для підйому краном. Для компактності та максимальної мобільності двигун і насосний блок встановлені у вертикальному положенні. Для зберігання аксесуарів на апараті передбачений спеціальний відсік та регульовані гачки. HD 10/21-4 S виводить ергономічну роботу на новий рівень. Апарат укомпектований пістолетом високого тиску EASY!Force Advanced, який використовує силу віддачі струменя води для зниження утримуючої сили до нуля, та поворотною струменевою трубкою з нержавіючої сталі, довжиною 1050 мм. Тиск та продуктивність зручно регулюються за допомогою регулятора Servo Control, розташованого між пістолетом та струменевою трубкою.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Невелика площа для зберігання та компактні розміри. Легко маневрувати та транспортувати. Максимальна стійкість апарата на поверхні
Тривалий термін служби та низькі витрати на обслуговування. Висока продуктивність і висока ефективність. З функцією всмоктування та з можливістю використовувати воду з температурою до 60 °C.
Поворотна головка насоса. Зручний індикатор рівня заповнення масла та канал для зливу масла. Модульна конструкція, що включає насос, двигун і блок управління.
Широкий вибір аксесуарів із EASY!Lock- Тиск і об’єм води можна регулювати за допомогою контролера Servo Control, розташованого між пістолетом і струменевою трубкою.
- EASY!Force Advanced для невтомної роботи без зусиль для утримання.
- Поворотна струменева трубка з нержавіючої сталі 1050 мм.
- Відділення для аксесуарів.
- Регульовані гачки, наприклад, для зберігання другої струменевої трубки або електричного кабелю.
- Місце для зберігання шланга високого тиску.
Технічні характеристики
| Параметри електромережі (~/В/Гц) | 3 / 376 - 424 / 50 |
| Продуктивність (л/год) | 500 - 900 |
| Температура води на вході (°C) | 60 |
| Робочий тиск (бар) | 50 - 200 |
| Макс. тиск (бар) | 250 |
| Споживана потужність (кВт) | 7 |
| Довжина кабелю (м) | 5 |
| Розмір сопла | 047 |
| Водопостачання | 1″ |
| Маса (з приладдям) (кг) | 62,4 |
| Маса (з пакуванням) (кг) | 71,461 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 607 x 518 x 1063 |
Обсяг поставки
- Пістолет: EASY!Force Advanced
- Пістолет з м'якою накладкою
- Шланг високого тиску: 10 м, Найвищої якості, НД 8, 315 бар
- Струйна трубка: 1050 мм
- Потужне сопло
- Сталева трубка високого тиску
- Регулятор Servo Control
Оснащення
- 4-полюсний трифазний електродвигун з водяним охолодженням
- 3-поршневий осьовий насос: З поршнями з високоякісної нержавіючої сталі
- Відключення тиску
- Вбудований фільтр тонкого очищення води
- Вічко для контролю рівня масла
- Латунний вхідний штуцер
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Классификация | Профессиональный |
| Материал корпуса насоса | Латунь |
| Максимальное давление | 250 бар |
| Минимальное давление | 50 бар |
| Максимальная производительность | 900 л/ч |
| Потребляемая мощность | 7000 Вт |
| Максимальная температура воды на входе | 60 град. |
| Материал поршней насоса | Керамика |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Многофункциональный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1063 мм |
| Ширина | 518 мм |
| Глубина | 607 мм |
| Вес | 72 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество оборотов вала двигателя | 1450 об/мин |
| Длина шланга высокого давления | 10 м |
| Длина сетевого шнура | 5 м |
- Цена: 88 999 ₴






