
ГОСПОДАРСЬКИЙ ПИЛОСОС Karcher WD 5 S V-25/5/22
9 999 ₴
- В наличии
- Код: 1.628-350.0
- +380 (99) 960-21-02
Пилосос WD 5 - модель середнього класу вдосконаленого покоління господарських пилососів Kärcher - ідеальний варіант для прибирання великих площ. Висока сила всмоктування при споживанні всього 1100 Вт. Має контейнер ємністю 25 л, що дозволяє збирати великий об'єм рідини або сміття. Зручна конструкція системи фільтрації дозволяє зняти і витрусити фільтр без найменшого дотику до нього руками: касетник з фільтром розташований зовні і легко знімається однією рукою (не потрібно відкривати кришку пилососа і діставати фільтр зсередини після роботи). Апарат оснащений двома подовжувальними трубками, підлоговою насадкою для вологого і сухого прибирання, плоским складчастим фільтром і фільтр-мішком з нетканного матеріалу. Має функцію видування, місце для зберігання кабелю, місце для зберігання аксесуарів, зручну ручку з антистатичного матеріалуі функцію автоматичної прочистки фільтра.і функцію автоматичної прочистки фільтра.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Швидке і просте зняття касетника з фільтром - ніякого дотику до бруду і пилу. Можливість сухого та вологого прибирання без необхідності заміни фільтра.
Для ідеального збирання сухого або вологого, великого чи дрібного сміття. Максимальна зручність і універсальність використання.
Можливість приєднання насадок прямо до всмоктуючого шлангу. Простота прибирання навіть у важкодоступних місцях.
Ефективне очищення фільтра- При натисканні кнопки потужні імпульсні потоки повітря видувають пил з фільтра в контейнер.
- Швидке відновлення відмінної сили всмоктування
- Практична функція видування допомагає скрізь, де не виходить пропилососити
- Легке видалення бруду, наприклад, з гравійної доріжки
- Зручна та швидка парковка на час коротких перерв.
- Компактне, безпечне і зручне зберігання всмоктуючого шланга, кабелю і аксесуарів.
- Зручне транспортування
- Легке і швидке відкриття, закриття та спорожнення контейнера
Технічні характеристики
| Реальна сила всмоктування* (Air Watt) | 240 |
| Викотристання енергії (Вт) | 1100 |
| Об'єм контейнера (l) | 25 |
| Матеріал бака | пластик |
| Номінальний розмір аксесуара (мм) | 35 |
| Джерело живлення (V/Hz) | 220 - 240 / 50 - 60 |
| Вага без аксесуарів (кг) | 8,241 |
| Габарити (Д х Ш х В) (мм) | 418 x 382 x 652 |
| -- | * Вимірюється на всмоктуючій трубці відповідно до стандарту IEC 60312 |
Оснащення
- Всмоктуючий шланг, 2.2 m, 35 мм
- З'ємна ручка із захистом від електростатичних розрядів
- Всмоктуючі трубки, 2 Pieces, 0.5 m, 35 мм
- Плоский складчастий фільтр, в змінному картріджі
- Щілинна насадка
- Фільтр-мішок з нетканого матеріалу, 1 Pieces
- Функція видування
- Зберігання з економією місця
- Зберігання аксесуарів на пристрої
- Міцний корпус
- Зручна ручка для перенесення 3-в-1
- Поворотний вимикач (вкл/викл)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Обычный |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Тип уборки | Сухая , Влажная |
| Мощность всасывания | 1100 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Мешок, Контейнер, Бак |
| Объем пылесборника | 25 л |
| Тип трубы всасывания | Составная |
| Положение регулятора мощности всасывания | корпус |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 5 м |
| Длина всасывающего шланга | 2.2 м |
- Цена: 9 999 ₴





